Українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла турнір Karate1 Premier League в Дубаї і завоювала ліцензію на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

У фіналі в категорії до 55 кг Терлюга з мінімальною перевагою перемогла египтянку Аттіє Ясмін.

На шляху до фіналу українка перемогла представниць Чилі (2:1), Китаю (3:0), Польщі (3:0) та Туреччини (2:0).

"Я не знаю навіть, що сказати... як описати емоції словами... просто не вірю, що це відбувається зі мною. Мені здається, завтра прокинуся і це все буде прекрасний сон.

Просто хочу подякувати всім, хто мені допомагав і підтримував, дякую вам велике", - поділилася емоціями спортсменка.

Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні "Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати

Нагадаємо, раніше Терлюга завоювала золоту медаль на турнірі Karate1 Series A в Сантьяго (Чилі), повідомляє прес-служба УФК.

Терлюга у фіналі змагань впевнено перемогла італійку Сара Кардін з рахунком 2:0.

Ще одна українка Галина Мельник - завоювала бронзову медаль у ваговій категорії до 68 кг.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Як писав Знай.ua, Анжеліка Терлюга утримує статус найкращої каратистки світу у ваговій категорії до 55 кілограм.

Як повідомляється на офіційному сайті Всесвітньої федерації карате (WKF), за підсумками сезону Терлюга набрала 19114 очок. У її найближчої переслідувачки - італійки Сари Кардін - 18582 очки.

Нагадаємо, з початку 2019 року Терлюга завоювала п'ять золотих та одну бронзову медаль на шести турнірах KARATE 1 Premier League.

Анжеліка Терлюга

А чотирьох KARATE 1 Series A українська каратистка взяла три нагороди: золото, срібло і бронзу.

Як повідомляв портал Знай.ua, українські каратисти завоювали чотири медалі на ЧС в Чилі.