4 березня донецький "Шахтар" і СК "Дніпро-1" зустрілися у матчі 21 туру чемпіонату України.

"Шахтар" не залишив шансів "Дніпро-1", забивши чотири м'ячі вже в першому таймі. Кривцов відкрив рахунок після навісу Тете, а Адамюк зрізав м'яч у свої ворота на 9-й. Через 10 хвилин вже забив Тайсон, а Коноплянка на 23-й хвилині зробив рахунок розгромним.

Шахтар розгромив Дніпро-1 в матчі УПЛ, twitter.com/FCShakhtar

Тільки під кінець матчу "Дніпру-1" вдалося відіграти один м'яч. Бондар зіграв рукою у штрафному і Супряга реалізував пенальті.

УПЛ. 21-й тур

Шахтар – Дніпро-1 (Дніпро) – 4:1 (4:0)

Голи: 1:0 Кривцов (4), 2:0 Мораєс (9), 3:0 Тайсон (19), 4:0 Коноплянка (23), 4:1 Супряга (82, пен.)

Шахтар: П'ятов (к), Ізмаїл, Матвієнко, Кривцов (Бондар, 60), Додо, Майкон, Степаненко, Коноплянка (Бондаренко, 70), Тайсон, Тітки, Мораес (Фернандо, 74)

Попередження: Бондар – Логінов, Ді Франко, Назаренко, Шаповал

Як писав Знай.ua, визначився суперник Шахтаря в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Так, за результатами жеребкування суперником донецького "Шахтаря" в 1/8 фіналу ЛЕ стане німецький "Вольфсбург".

Перші матчі 1/8 фіналу відбудуться 12 березня, відповіді - 19 березня. Перший матч "Шахтар" зіграє на виїзді, а другий - вдома, у Харкові.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Як повідомляв портал Знай.ua, "Шахтар" зіграв внічию з "Бенфікою" (3:3) у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.