19-річна українська дзюдоїстка, дворазова чемпіонка світу Дарина Білодід підтримала шанувальників у зв'язку з пандемією коронавіруса у світі.

На своїй сторінці в Instagram спортсменка написала, що потрібно цінувати кожен момент життя.

"Світ, добрий ранок… Я хотіла б опублікувати щось яскраве і світле, щоб поліпшити ваш настрій з-за останніх новин.

Тільки в такі важкі життєві періоди ви розумієте, що вам дійсно потрібно цінувати кожен момент.

Ми часто скаржимося на своє життя, думаючи, що ми живемо погано, зовсім не так, як хотілося б, але врешті-решт ми ніколи не думали про те, що маємо. Ми ніколи не звертали уваги на те, що ми можемо спілкуватися з людьми, не боячись, що ми можемо гуляти без масок і рукавичок, тренуватися в тренажерних залах, ходити в кінотеатри, є в ресторанах і подорожувати по всьому світу. Але зараз, коли наші можливості обмежені, ми дійсно розуміємо, наскільки яскравою була наша життя. Ми всі дуже хочемо, щоб все стало краще якомога швидше, і я сподіваюся, що ми переглянемо наші життєві цінності і будемо насолоджуватися всім, що нас оточує", - написала Білодід.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

Показати ще

View this post on Instagram

Good morning World💛 I would like to post something bright and light in order to improve your mood because of the latest news .☀️ Only in such difficult life periods you realize that you really need to appreciate every moment. We often complain about our lives, thinking that we live badly, not at all as we would like ,but after all we never thought about what we have. We never paid attention to the fact that we can communicate with people without fear of them, that we can walk without wearing masks and gloves, train in gyms, go to the cinemas, eat in restaurants and travel around the World.But now, when our possibilities are limited, we really understand how bright our life was before. We all really want everything get better as soon as possible and I hope that we will revise our life values ​​and enjoy all that surrounds us.❤️🙏🏻🌍

A post shared by DARIA BILODID (@dariabilodid7) on

Як раніше писав Знай.ua, Білодід розповіла про перші кроки в спорті.

За словами Дарини, спорт - цікава і приголомшлива частина її життя, а дзюдо вона полюбила з першого тренування.
View this post on Instagram

Благодарна судьбе,что свела меня с этим прекрасным видом спорта-дзюдо,но это и неудивительно, так как я выросла в семье дзюдоистов и в свои ранние годы уже была наслышана о кимоно,тренировках и соревнованиях. Полюбила я его с детства и с самой первой тренировки загорелась желанием тренироваться) Помню,как пришла в детскую группу,сама ещё не знала ни какой техники и бороться не умела , а дети были постарше и уже знали некоторые приёмы) Первое время,конечно меня побеждали все и бросали в разные стороны, а я плакала каждую тренировку😅но мое желание выиграть было настолько сильным ,что спустя некоторое время упорных тренировок и горьких слез я начала выигрывать , в то время я ощутила настоящий кайф от этого процесса) Постепенно я уже влилась в этот вид спорта и начала интересоваться им все больше и больше) Изучала правила, следила за топовыми спортсменами со всего мира и стремилась к ним) наверное не было ни дня,чтобы я не посмотрела видео борьбы какого то дзюдоиста ) Всегда мечтала о том,чтобы выйти на их уровень. А когда ложилась спать,воображала у себя в голове соревнования,придумывала соперников и перед сном у меня в голове происходили серьезные противостояния) Как говорится «мысли материальны»,ну конечно ,если не только прокручивать их у себя в голове,но и прилагать усилия) Для меня дзюдо,это больше чем просто спорт) Это очень интересная и потрясающая часть моей жизни!❤️🥋

A post shared by DARIA BILODID (@dariabilodid7) on

"Вдячна долі, що звела мене з цим прекрасним видом спорту - дзюдо, але це і не дивно, так як я виросла в родині дзюдоїстів і в свої ранні роки вже чула про кімоно, тренування та змагання. Полюбила я його з дитинства і з самого першого тренування загорілася бажанням тренуватися.
Пам'ятаю, як прийшла ув дитячу групу, сама ще не знала жодної техніки і боротися не вміла, а діти були старші і вже знали деякі прийоми. Перший час, звичайно, мене перемагали всі і кидали в різні боки, а я плакала кожне тренування. Але моє бажання виграти було настільки сильним, що через деякий час наполегливих тренувань і гірких сліз я почала вигравати, в той час я відчула справжній кайф від цього процесу.
Дарина Білодід
Дарина Білодід
Поступово я вже влилася в цей вид спорту і почала цікавитися ним все більше і більше. Вивчала правила, стежила за топовими спортсменами зі всього світу і прагнула до них. Напевно не було жодного дня, щоб я не подивилася відео боротьби якогось дзюдоїста. Завжди мріяла про те, щоб вийти на їх рівень. А коли лягала спати, уявляла у себе в голові змагання, придумувала суперників і перед сном у мене в голові відбувалися серйозні протистояння. Як говориться, "думки матеріальні", ну звичайно, якщо не тільки прокручувати їх у себе в голові, але й докладати зусиль.
Для мене дзюдо, це більше, ніж просто спорт. Це дуже цікава і приголомшлива частина мого життя!" - написала Білодід в Instagram.

Як повідомляв портал Знай.ua, Дарина Білодід підкорила Говерлу.