Жителям непідконтрольної Україні території Донбасу розповіли, що буде з платіжними картками Ощадбанку, які вони не можуть забрати після перевипуску.

Як повідомили в прес-службі Ощадбанку, перевипущені карти для жителів ОРДЛО, які вони вже майже рік не можуть забрати через закриті КПВВ, не будуть знищені.

Відомо, що в банку діє договір комплексного банківського обслуговування фізичних осіб (ЛКБО), який передбачає знищення платіжних карт, які були перевипущені і не забрані клієнтами по закінченню 6 місяців. Однак, в даний документ були внесені зміни у зв'язку з пандемією коронавірусу і складною обстановкою на кордоні з ОРДЛО.

відділення Ощадбанку, ілюстративне фото з вільних джерел
відділення Ощадбанку, ілюстративне фото з вільних джерел

"Враховуючи зовнішні фактори, пов'язані з карантинними та обмежувальними заходами... що в свою чергу ускладнює своєчасне отримання платіжних карт клієнтами... було прийнято рішення про призупинення з 01.07.2020 року процедури знищення платіжних карт, якщо вони не були отримані протягом 6 місяців з моменту випуску", – повідомили в Ощадбанку.

Популярні новини зараз

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

Юрій Нікітін розповів, як балує дружину Ольгу Горбачову: "Це дорожче за всі прикраси"

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Однак, з часом ситуація може змінитися, оскільки у відділеннях Ощадбанку вже зібралася величезна кількість карт, за якими потрібен догляд. В установі повідомили, що процедура знищення може відновитися "з урахуванням всіх супутніх факторів і щоб уникнути і подальшого їх накопичення у відділеннях банку".

Нагадаємо, що термінал Ощадбанку відібрав у продавщиці виручку, вийшло більше зарплати.

Як повідомляв портал Знай.uа, засновник Monobank розповів про жертви дзвінка "Служби безпеки": "скільки ще треба повторювати?".

Також Знай.uа писав, що Приват погрожує заблокувати рахунки українців, Заява банку вражає: "чималі суми".