Олег Винник похвалився своїми 16 самородками — учасниками й учасницями шоу "Голос країни"

У неділю 7 березня завершився етап сліпих прослуховувань на шоу “Голос країни” на телеканалі “1+1”. За попередні тижні усі наставники відбирали талановиті голоси, після цього розпочнеться наступний етап - вокальні бої.

У кожній команді - 16 учасників. До Олега Винника пішли: Андрій Кудінов, Богдан Муха, Галина Куришко, Анна Шеррі, Сергій Нейчев, дует Folk Ladies, Роман Семенчук, Віталій Борисюк, Сергій Коваленко, Володимир Кавелін, Андрій Діденко, Ірина Шабан, Костянтин Нікулін, Ярина Малишняк, Діляра Дідаркизи. Співак не раз наголошував, що шукає голоси, які б ішли з сердець, особливу увагу приділяв "рокерам" і "народникам". Зірці вдалося сформувати надзвичайно сильну команду - можна відзначити, наприклад, "чоловіка з жіночим голосом" чи східну красуню з Казахстану Дідаркизи.

Олег Винник вперше на цьому шоу у ролі наставника. Йому допомагали призвичаїтися до процесу сліпих прослуховувань усі інші наставники - Тіна Кароль, Монатік і Надія Дорофєєва. Потрібно відзначити, що Винник весь час дивував усіх своєї галантністю: він завжди роздавав компліменти дівчатам, як на сцені, так і в тренерських кріслах. Він намагався підтримати учасників, до яких не повернулися. Цікаво подивитися на пари, які сформує співак зі своїх учасників, а також почути пісні, які вибере для них.

Популярні новини зараз
Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Розмір пенсій може змінитися найближчим часом: кому і скільки будуть платити 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Нагадаємо, Олег Винник оригінально привітав "вовчиць" з 8 березня просто зі сцени: "Даєте сили жити".

Як повідомляв портал Знай.uа, "холостячка" Ксенія Мішина замахнулася замінити "вовчицам" Олега Винника: знайдіть 10 відмінностей.

Також портал Знай.uа писав, що красуня з Франківська підкорила Олега Винника на "Голосі країни" і розлютила всіх вовчиць.