Український гурт Go_A представив оновлену версію пісні для Євробачення-2021 "Шум".

Початкова версія пісні була довше, ніж потрібно для формату міжнародного пісенного конкурсу. Також група показала новий кліп для треку, який тепер становить 3 хвилини.

Змінилися трохи і слова в пісні. Так, з неї прибрали словосполучення, яке викликало деякі непорозуміння в соціальних мережах.

"Нумо, нумо, заплетемо шума. Заплетемо, гуляти підемо. Сію, сію, сію, сію конопелечки, сію, сію, сію, сію зеленесенькі. Заплетися, шумі, заплетися, барвіночком, шумі, застелися", - співає солістка в остаточній версії пісні.

Популярні новини зараз
ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" Путін готує замах на Лукашенка, щоб захопити Білорусь: залишилися лічені дні Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"
Показати ще

Новий кліп знімали в лісі. Вся група вже не в захисних ковидних костюмах їдуть на машині в стилі стімпанк. Крім того, в кліпі є кадри з Чорнобильської АЕС.

До групи виходять люди в захисних костюмах і починають водити хоровод. Вони знімають костюми і під ними опиняються молоді хлопці і дівчата в яскравих нарядах, які починають танцювати.

Також в слова додали контексту про "весняночку" і "барвіночки". Ідеальний трек не тільки для перемоги на Євробаченні, але і для того, щоб зустріти весну.

Раніше ми повідомляли, Go_A "зашуміли" на весь світ ще до старту Євробачення-2021, вся Європа танцює під українське.

Як повідомляв "Знай.uа", солістка go_a перед Євробаченням перетворилася на" зомбі", Evanescence і поруч не стояли.

Також "Знай.uа" писав, що Росія повезе на" Євробачення 2021 " російську жінку.