За 5 днів березня органи ДВС стягнули 112,8 млн гривень аліментів. Про це розповіли в Міністерстві юстиції України в Facebook.

На виконанні в Покровському міському відділі державної виконавчої служби Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро з травня 2015 року перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання дитини.

Після застосування державним виконавцем встановлених Законом обмежень щодо боржника, останній сплатив у повному обсязі борг у сумі 139 089 грн, штраф у сумі 57 197 грн та виконавчий збір у сумі 13 908 грн.

Всього протягом 9-14 березня органи ДВС стягнули 112,8 млн грн аліментів. З них 22,5 млн грн проблемної заборгованості. Загалом же з початку 2021 року стягнуто 1,1 млрд грн аліментних платежів, з яких 208,5 млн грн – бла годаря застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень.

Популярні новини зараз
"Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки Масштабний збій у "ПриватБанку": нічого не працює, люди чекають Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Раніше ми повідомляли, батькам за несплату аліментів світять жорсткі санкції, заберуть субсидії, право виїзду за кордон і не тільки.

Як повідомляв "Знай.uа", молодим мамам хочуть віддати "алкогольні" гроші, названі суми на кожну дитину.

Також "Знай.uа" писав, що роботодавці заборгували мільйони своїм працівникам, як люди змогли отримати зарплати.