Стало відомо про те, як же розраховується житлова субсидія, в яких випадках її призначають, а в яких ні. У мережі з'явилася інфографіка від Міністерства соціальної політики.

Таким чином повідомляється, що житлова субсидія розраховується як розмір різниці між вартістю самого ЖКГ, соціальних нормативів користування послугою, а також розміром частини платежу, яка є обов'язковою.

Станом на сьогоднішній день цей відсоток платежу розраховується для кожної сім'ї індивідуально, а також залежить від їх доходів.

Призначають ту саму, бажану субсидію на одного з громадян, який зареєстрований в житло. Враховують доходи членів сім'ї, навіть якщо їх зареєстроване місце проживання відрізняється від адреси домогосподарства.

Популярні новини зараз
Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Неповнолітні діти, які залишилися без батьківського піклування, або ж недієздатні громадяни отримують субсидію тільки після заяви опікуна.

Після рішення комісії виплата може бути призначена за фактичним місцем проживання громадян, які орендують житло на підставі договору найму, або ж індивідуальним забудовника, будинки яких не були прийняті ще в експлуатацію.

А ось ризикують залишитися без субсидії ті, Загальна площа житла яких перевищує 130 квадратних метрів для квартир, і 230 м для приватних будинків.

Також, якщо хтось зі складу домогосподарства, або ж член сім'ї протягом останніх 12 місяців придбав житло, транспортний засіб, будівельні матеріали.

Позбавляють субсидії і тих, у кого у володіннях є транспортний засіб, який підлягає державній реєстрації, і з дати випуску якого пройшло ще менше п'яти років.

Більш детально розказано в самій інфографіці від Міністерства соціальної політики України.

Раніше повідомляли, центри зайнятості на карантині: що робити безробітним, щоб отримати допомогу.

Як повідомляв Знай.ua, у місті Зеленського пенсіонери жадібно накинулися на прострочення зі смітника: "дивитися боляче".

Знай.ua писав, українці можуть втратити субсидії: у кого і за що заберуть пільги.