До президента України Володимира Зеленського звернулися з новою петицією: у ній пропонують почати видавати посвідчення водія неповнолітнім з 16 років. На думку автора ідеї, це, серед іншого, сприятиме зменшенню кількості ДТП.

Відповідний документ під номером №22/114502-еп був розміщений на порталі електронних петицій офіційного інтернет-представництва президента.

Автор звернення Алфімцев Дмитро Русланович дав такий заголовок петиції: "Ввести законопроект, про дозвіл здавати на права з 16 років, як у багатьох державах світу".

"Ми пропонуємо ввести законопроект про дозвіл здавати на права з 16 років на категорію B1, але при допущенні грубої помилки, відправляти водія на перездачу, цей законопроект допоможе запобігти велику кількість ДТП з участю неповнолітніх, також допоможе учням Коледжів, ВУЗів, ПТУ і т.д. пересуватися на своїх автівках для їх зручності!

Дякуємо за підпис!" — йдеться у тексті петиції.

Популярні новини зараз

У Польщі пожежник викрав і побив українських дітей: зламаний ніс і машина у крові

Сміливі дівчата поголили обличчя і через пару тижнів показали свою щетину: майже, як у Шуфутинського

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Як обрати телевізор?

Показати ще

Скріншот петиції
Скріншот петиції

Наразі документ підтримали лише 39 осіб. Однак щоб набрати необхідні для розгляду ідеї президентом 25 тисяч підписів, у петиції є ще три місяці.


Раніше повідомляли, українці вимагають покарання для роботодавців за безкоштовні години: "Позбавлення волі на 2 роки".

Як повідомляв Знай.uа, українці вимагають повернути пільги на комуналку і змінити систему їх оплати: "Від 100 кіловат за місяць".

Знай.uа писав, "За комуналку - 3000 грн, 2000 залишається на життя": українці збунтувалися проти захмарних тарифів, термінове звернення.