На офіційній сторінці Міністерства внутрішніх справ України в соціальній мережі Facebook з'явилася публікація з інформацією про нову систему авіаційної безпеки з боку глави МВС Арсена Авакова.

Він зазначає, що 19 березня вперше відбулася презентація карти з розташуванням 15 пунктів постійного базування САБ (системи авіаційної безпеки).

Фото: МВС України
Фото: МВС України

Фото: МВС України
Фото: МВС України

"Це базові точки розташування наших повітряних суден, далі ми плануємо поширити їх присутність на сході України, де тривають гарячі військові дії. У всіх цих 15 точках чергуватиме льотна бригада і бригада медиків, про що ми вже домовилися з главою МОЗ Максимом Степановим", - йдеться в публікації.

Популярні новини зараз
Чмоня поїде додому: нехай радіє і більше не бере зброю до рук Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба"
Показати ще

Фото: МВС України
Фото: МВС України

Фото: МВС України
Фото: МВС України

Ці дві бригади будуть перебувати в постійній бойовій готовності, щоб в потрібний момент вилетіти на виконання завдання. Надане зонування вибрано не випадково. Кожен з цих пунктів базування перекриває навколо себе відстань в 350 кілометрів.

Фото: МВС України
Фото: МВС України

Нагадаємо, в МВС зізналися про нові жорсткі покарання для порушників ПДР: авто на аукціон, а водія у в'язницю

Як повідомляв "Знай.ua", ти не пристебнулася, а заплатить чоловік! З українців здеруть шалені штрафи за ремені безпеки

Знай.ua писав, поліція влаштувала "шокову терапію" порушникам ПДР: 7 років плюс 40 тисяч гривень