Шоу "Маска" на каналі "Україна" продовжує набирати обертів — у дев'ятому випуску нарешті були викрито особистість Буряка, ким виявився співак Дмитро Каднай.

Подробицями життя героя на програмі ділиться програма "Зірковий шлях" — відповідний фрагмент шоу виклали на його офіційному акаунті у соціальній мережі "Інстаграм".

Так, зірковий детектив Оля Полякова підозрювала, що Каднай серед учасників, проте кивала на Носорога. І це не дивно — Дмитра дуже вдало замаскували.

Буряк "Маска", фото: пресслужба "Україна"
Буряк "Маска", фото: пресслужба "Україна"

"Я завжди за незвичайні, несподівані рішення. Коли запропонував пісню «Смерека», то не думав, що вона буде такою — у стилістиці Бреговича. Та ми від усього кайфували, намагалися отримувати максимальне задоволення, наскільки це можливо. Окрім того, моїм завданням було не вбитися на сцені. У вас буває таке, що розв'язався шнурок, а ви на нього наступаєте? Уявіть, що замість одного черевика — три", — розповідає співак.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов з відром і щіткою потрапив у "рабство": "Валя змусила"

Полякова з донькою потролили Фреймут: "Як правильно пити пиво?"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Артист жартує, що точно не набере зайві кілограми — адже всередині Буряка занадто спекотно. Та складності додавала й голова персонажа, яка трималася лише на плечах. Керувати конструкцією доводилося власним тілом.