Секретар РНБО Олексій Данілов висловив упевненість у тому, що Крим повернеться до складу України ще "за нашого життя".

Відповідну заяву він зробив під час інтерв'ю Радіо НВ.

Цікаво, що окрім відновлення державної цілісності України, Данілов пророкує і звільнення народів, які зараз входять до складу Російської Федерації, у тому числі й чеченського.

"Ми не знаємо, що буде відбуватися в Росії. Я можу з упевненістю сказати - і вже неодноразово про це говорив, - що ми побачимо з вами вільну Ічкерію, ми побачимо з вами вільний Татарстан, ми побачимо з вами Крим в складі України. Це буде обов'язково при нашому житті", - заявив секретар РНБО.

Засідання РНБО, сайт президента
Засідання РНБО, сайт президента

Популярні новини зараз
Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали Безробітних українців зобов'яжуть повернути отриману допомогу державі: в чому причина Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Також Данілов відповів на запитання інтерв'юерки про те, хто відповідатиме за “Харківські угоди”, захист національних інтересів України, чи готова українська влада до ескалації з боку Росії та який сенс розмовляти з Володимиром Путіним, - з чим можна ознайомитися на відео.

Нагадаємо, Володимир Зеленський застосував санкції до Януковича, Азарова і Поклонської: "Персональні апетити".

Як повідомляв портал Знай.uа, президент Зеленський пообіцяв українцям гроші за землю: платитимуть від народження.

Також портал Знай.uа писав, що українцям видадуть нові паспорти: Зеленський пояснив, як це працюватиме.