Обурений українець поділився своїми негативними враженнями від сервісу Укрзалізниці. Виявилося, що за 400 грн не надали навіть однієї робочої розетки.

Своїм досвідом користувач Олександр мішура поділився в Facebook. Виявилося, що за 400 грн йому не вдалося навіть зарядити телефон у поїздці.

"Як це трапляється завжди, недонгледілі, або тупо ігнорують... Квиток в купе коштує близько 400гривень. З привілеїв старе, як мотлох майже все.Немає навіть доступу до 220, щоб була можливість зарядити мобільний, тощо.На моє запитання щодо розеток у вагоні почув відповідь провідниці: "Розетка є в сусідньому вагоні,і дівчата можуть дати можливість зарядити телефон у нас не працює,по приїзду буде оглядати Електрик.."Як трапляється так, що на два вагони одна Розетка в 2021 році.Це до того,що квитки коштують не 24 гривні,як в 2005році,послуги і мотлох у вагонах той же, як 16 років тому", - пише чоловік.

Українці в коментарях також поділилися своїми враженнями і тим, як економлять на електриці і не включають кондиціонери. Автор поста додав, що виявилося, що розетки у вагоні робітники і їх просто відключають.

"Зараз, після діалогу,виявилося,що розетки у вагоні робочі,їх не включають з незрозумілих мотивів", - пише чоловік.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Раніше ми повідомляли, юні гімнасти рознесли вагон "Укрзалізниці" перед змаганнями.

Як повідомляв "Знай.uа", киян посадять на швидкісну електричку, в передмістя за 20 хвилин.

Також "Знай.uа" писав, що під Запоріжжям потяг "Інтерсіті" зійшов з рейок з десятками пасажирів всередині.