Як відомо, в Україні стартував новий сезон романтичного шоу "Холостяк". Глядачі з нетерпінням кожного разу чекають п'ятницю, щоб подивитися на ці повороти подій з життя учасниць на проекті.

Таким чином повідомляється, що цього разу на офіційному акаунті "СТБ" в соціальній мережі Instagram, з'явився новий ролик з особистого спілкування Михайла Заливако з дівчатами.

Глядачі спостерігали за тим, як "Холостяк" розмовляв відразу з двома учасницями - Вікторією і Тетяною. Мабуть, шоу вирішило вийти на міжнародний формат, і Михайло почав розмовляти з Вікторією англійською мовою.

В цей час Тетяна сиділа в подиві і посміхалася, після чого вимовила фразу: "А що, ми в англійській версії?". Холостяк вирішив побавитися, що зараз повинні полетіти субтитри.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Під час закадрового спілкування він сказав про Тетяну: "У цьому її фiшка: вона може чогось не знати, але їй по барабану».

У підсумку, за результатами того вигону проект покинула "англомовна" Вікторія.

Нагадаємо, Решетник і Заливако втекли з "Холостяка" і усамітнилися удвох: "дуже цікавенько". Григорій Решетник заінтригував знімком з Михайлом Заливакою

Як повідомляв портал "Знай.ua", Григорій Решетник розкрив, як португальський тренер "Шахтаря" знайшов своє кохання в Україні. Решеник був ведучим на весіллі Паулу Фонсеки

Також "Знай.ua" писав, що новий "Холостяк" із Заливако вирішила покинути найяскравіша учасниця: "Я хочу....". Нова серія романтичного шоу, в якій українців чекає буря емоцій від учасниць