Уряд Польщі вводить зміни в правила в'їзду в країну. Так, з 30 березня тести на коронавірус, зроблені поза Шенгенською зоною, будуть не дійсні. Про це йдеться в пресслужбі посольства України в Польщі.

Люди, які в'їжджають до Польщі з країн, що не входять в Шенгенську зону, будуть направлятися на обов'язкову обсервацію. Звільнення від карантину можливе після отримання негативного результату тесту на covid-19, виконаного на території Польщі. Водночас тест, зроблений поза Польщею, не звільнятиме від карантину.

Поліція Польщі, фото: скріншот з відео
Поліція Польщі, фото: скріншот з відео

При цьому люди, що в'їжджають з Шенгенської зони, звільнятимуться від карантину в разі наявності негативного тесту на коронавірус або на наявність антигену, зробленого не пізніше 48 годин до перетину кордону.

При відсутності тесту з негативним результатом іноземці також будуть направлятися на карантин до отримання негативного результату тесту, зробленого в Польщі.

Популярні новини зараз

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Показати ще

Раніше ми писали про те, що українських заробітчан заманюють додому великими грантами: повертайтеся і відкривайте бізнес. Заробітчани, які повернуться в Україну, зможуть отримати гранти від держави на відкриття власного бізнесу. Така підтримка передбачає до 150 тисяч гривень.

Нагадаємо, українці розповіли про пекельні заробітки в Польщі.

Як повідомляв портал Знай.uа, Чехія заборонила в'їзд в країну для іноземців через нову хвилю коронавірусу.

Також портал Знай.uа писав, скільки українців хочуть назавжди залишити батьківщину.