Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік.

Згідно з декларацією, доходи Володимира Зеленського та членів його родини у 2020 році склали 22 млн 747 тис. 791 грн. Про це повідомляє Офіс президента у Телеграм.

Згідно з оприлюдненими даними, від продажу нерухомого майна та земельної ділянки в Іванковичах родина Зеленських отримала 13 млн 470 тис. 600 грн. У звітному періоді Президент отримав зарплату у розмірі 336 тис. грн.

Володимир Зеленський, instagram.com/zelenskiy_official
Володимир Зеленський, instagram.com/zelenskiy_official

Крім того, глава держави задекларував роялті у розмірі 4 млн 633 тис. 832 грн. Від надання майна в оренду на території України доходи родини Зеленського у 2020 році склали 2 млн 673 тис. 730 грн. Родина Президента отримала відсотки за депозитами та облігаціями внутрішньої державної позики на суму 442 тис. 109 грн.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Марина Боржемська з'явилася в компанії елегантного чоловіка в окулярах - зовсім не схожий на Узєлкова: "Допомагає..."

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Юра Шатунов з "Ласкового Мая" приховував від прихильниць дружину і дітей - як виглядає сім'я кумира 90-х

Показати ще

Водночас перша леді Олена Зеленська отримала у 2020 році зарплату та роялті в сумі 953 тис. 900 грн. Таким чином, загальна сума доходів родини президента у 2020 році, за винятком продажу нерухомості, склала 9 млн 73 тис. 553 грн.

Олена Зеленська, фото: Instagram
Олена Зеленська, фото: Instagram

Глава держави також задекларував новий об’єкт нерухомості – державну дачу, на правах користування. Крім того, Володимир Зеленський залишається власником великої кількості торгових марок.

Компанія PricewaterhouseCoopers завершила у 2020 році оцінку двох торговельних марок. Згідно зі звітом, вартість торговельної марки "Жіночий квартал" становить 21 млн 390 тис. грн. Вартість торговельної марки "Слуга Народу" склала 11 млн 200 тис. грн.

Володимир Зеленський продовжує отримувати роялті від використання торгових марок. У 2020 році сума цих роялті склала 4 млн 633 тис. 832 грн. Водночас родина Зеленських сплатила до бюджету податки на суму 1 млн 800 тис. грн.

Скріншот: Офіс президента / Телеграм
Скріншот: Офіс президента / Телеграм

Скріншот: Офіс президента / Телеграм
Скріншот: Офіс президента / Телеграм

Нагадаємо, мужній старшина роти пригадав пекельний бій, в якому втратив друга: "Хотіли деморалізувати". Чоловік до служби в армії працював зварювальником на будівництві

Як повідомляв портал "Знай.ua", простий фізрук пішов на війну і врятував на Донбасі не одне життя: вивозив поранених просто з-під обстрілів. Молодший сержант В’ячеслав вчився на вчителя фізичного виховання

Також "Знай.ua" писав, артилеристи ЗСУ влаштували окупантам пекло: від нищівних ударів здригнулась земля. Воїни-артилеристи продемонстрували всю свою міць та професіоналізм