Папа Римський Франциск, в ході свого великоднього звернення "Граду і миру", закликав у Великдень до припинення гонки озброєнь і до примирення в Нагірному Карабасі, Сирії і в Україні.

"...Дозволь тим, хто став бранцями цих конфліктів, особливо на сході України і в Нагірному Карабасі, повернутися живими і здоровими і до своїх родин. Всели всім урядам світу зупинити нову гонку озброєнь. Христос, дай мир коханій і змученій Сирії, де мільйони людей живуть в негуманних умовах", - сказав папа Римський.

Папа Римський, фото з вільних джерел
Папа Римський, фото з вільних джерел

Нагадаємо, папа Франциск закликав віруючих всього світу молитися, щоб роботи і штучний інтелект "завжди служили людству".

Послання є одним з щомісячних молитовних намірів Папи-регулярних послань, що публікуються на YouTube, які покликані допомогти католикам "поглибити їх щоденну молитву", зосередивши увагу на певних темах або подіях. У серпні папа закликав молитися за "морський мир"; у квітні темою була "свобода від залежності". Тепер, у листопаді, це AI і роботів.

Популярні новини зараз

Китайський вірус в Україні "гасне" разом з першими заморозками: статистика МОЗ на 26 вересня

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Хоча повідомлення звучить як попередження, випущені відомими технічними діячами, такими як Ілон Маск (генеральний директор Tesla, як відомо, порівняв роботу над штучним інтелектом з "викликом демона"), папа зосереджений на більш прозаїчному.

Раніше ми повідомляли, папа Римський закликав молитися за"службу роботів людству".

Як повідомляв "Знай.uа", папа Римський знову " лайкнув "напівголу красуню - ще одна модель заявила про"освячення".

Також "Знай.uа" писав, що Великий піст 2021, історія, заборони і головні помилки.