Відомий український танцюрист, член журі танцювального шоу "Танці з зірками", і тренер гумористичної програми "Ліга Сміху" Влад Яма не часто ділиться з шанувальниками подробицями особистого життя.

Однак, час від часу на його сторінці в соціальній мережі Instagram все ж з'являються нові фото. Нещодавно артист порадував шанувальників несподіваною новиною - виявляється, збулася його давня мрія.

Так, шоумен вирішив спробувати себе в абсолютно новій галузі, ставши ведучим шоу "Твій день" разом з Тимуром Мірошниченком, Русланою Писанкою, Володимиром Рабчуном, Стасею Ровінською. Влад зізнався, що не збирається залишати кар'єру хореографа, проте пройшов на проект завдяки кастингу, як і в далекому 2006 році, коли вперше потрапив на шоу "Танці з зірками".

"ПРО МРІЮ

Популярні новини зараз

Розалі Номбре з "Холостяк 11" опинилася на дивані "ганьби": "Мій дебют"

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Показати ще

Нещодавно я зізнався вам, що справджується ще одна моя мрія. Так от, відтепер офіційно можете називати мене «ведучим».

Ні, в жодному разі я не кидаю хореографію, це головна пристрасть мого життя і без неї я не хочу і не буду. Але є підозра, що я також здатен на дещо інше і нове.

Як і в далекому 2006-му, у випадку із «Танці з зірками», я не дуже чітко уявляв що таке денне шоу, а просто прийшов на кастинг. Потім другий етап, третій і так далі...

Чи ходив я на кастинги ведучих інших шоу або навіть навіть інших каналів? Здогатайтеся самі)

Тільки вперед, разом із чудовою командою професіоналів і однодумців!.."