15-річна дочка популярної співачки Олі Полякової Марія дуже активно веде свою сторінку в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 170 тисяч передплатників.

Зараз вона поділилася цілою серією Stories, в яких зробила чекап з макіяжу на дачі, де вона знаходиться зі своєю зірковою мамою. Дівчина зазначила, що з косметики там практично нічого немає. Однак згодом показало безліч предметів для того, щоб стати красивою.

Маша Полякова, фото з Instagram
Маша Полякова, фото з Instagram

"Сьогодні буде чекап по макіяжу на дачі, де з косметики практично нічого немає. Отже, для початку ми наносимо базу, тому що, база обов'язкова річ, якщо у вас акне, як у мене. Щоб не засмічувалися пори, і щоб не ставало все гірше. База і підсушуємо приблизно хвилинки три-чотири. Мені сподобалася ось така ось палетка, вона реально стала моєю любов'ю. У неї знімається дзеркальце. Це ж ідеально. Просто краща кисть для розтушовування, відповідаю. І ось такий тональник, який став моїм фаворитом. Напевно, взимку я його купила і досі є, хоча баночка досить маленька. Тон нанесли, тепер скульптор трошки, щоб не виглядати, як я не знаю хто. Обов'язково розтушувати", - каже Маша Полякова протягом безлічі Instagram Stories.

Нагадаємо, Полякова з донькою потролили Фреймут: "Як правильно пити пиво?"

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", Оля Полякова показала "попець" 16-річній доньці всій Україні: конкурентка зростає

Знай.ua писав, Маша Полякова поділилася наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"