Відома українська телеведуча Катерина Осадча частенько радує своїх шанувальників всілякими публікаціями в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 1,6 мільйона чоловік.

Зараз жінка продовжує викладати фотографії біля моря. Відомо, що Катерина Осадча вирушила до Туреччини. Телеведуча зазначила в останній публікації місце розташування-Rixos Premium Belek - це розкішний курортний готель на березі Середземного моря.

"Кілька годин перед зйомками ... it is summer officially :)", - написала Катерина Осадча у підписі до публікації.

До цього вона викладала знімок з пірсу і привітала море, хоча і змушена перебувати біля нього по роботі.

Популярні новини зараз
Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

Раніше дуже популярна українська співачка Міка Ньютон, яка зараз вже тривалий час проживає на території Сполучених Штатів Америки, не змогла пройти повз. Їй дуже сподобалася публікація Осадчої, і дівчина навіть вирішила залишити коментар.

"Клас, дивишся на фото, і настрій піднімається☺❤️"," чудова сукня! Що це за бренд?", "😍😍😍", "Шикарно", - написали користувачі в коментарях.

Коментарі, скріншот: Instagram (Осадча)
Коментарі, скріншот: Instagram (Осадча)

Нагадаємо, Осадча втекла від Горбунова на пляж: "Привіт, моречко!"

Як повідомляв "Знай.ua", Юрій Горбунов прилип до Осадчої прямо на роботі, може собі дозволити: "Кятя, навчися посміхатися..."

Знай.ua писав, Юрій Горбунов окупував басейн, поки Катя Осадча на роботі: "Хочу на море!"