Президент України Володимир Зеленський прокоментував новину за 22 квітня 2021 року про те, що РФ відведе війська від кордону України.

Про це раніше стало відомо завдяки Міністру оборони Російської Федерації Сергію Шойгу, під час наради Про підсумки дій військ у Криму. Починаючи з п'ятниці, 23 квітня 2021 року, російські війська повернуться до пункту постійної дислокації.

"Зменшення чисельності військ на нашому кордоні пропорційно знижує напругу. Україна завжди напоготові, але вітає будь-які кроки щодо зниження військової присутності і деескалації ситуації на Донбасі. Україна прагне миру. Дякую міжнародним партнерам за підтримку #StrongerTogether", - написав Володимир Зеленський українською та англійською мовами в соціальній мережі Twitter.

Володимир Зеленський, скріншот: Twitter
Володимир Зеленський, скріншот: Twitter

Публікація глави держави з'явилася і на офіційній сторінці офісу Президента в Instagram. Там говориться, що президент вітає зменшення військової присутності, а також деескалацію ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, Росія відведе війська від кордонів України-Шойгу. Сергій Шойгу видав розпорядження, в ході якого всі відзначилися військовослужбовці будуть заохочені.

Як повідомляв "Знай.ua", Олена Зеленська впровадила українську мову в Скандинавію: "Набирати оберти"

Знай.ua писав, Зеленський підписав новий військовий закон-забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації