Один з найбільших українських операторів поштового зв'язку, компанія "Нова пошта" повідомила всім своїм клієнтам про те, що вже завершилася робота над новою послугою. Йдеться про новий спосіб оплати послуг фірми, який доступний всім власникам рахунків в банках України.

Зазначається, що дана методика дозволяє списувати кошти за отримання і відправку посилок в автоматичним режимі без участі користувача. Про це стало відомо завдяки повідомленню порталу GSMinfo.

Нова пошта, скріншот: YouTube
Нова пошта, скріншот: YouTube

Послуга отримала назву "Автоматичне списання з карти", опція доступна будь-якому користувачеві, який володіє особистим рахунком в українському банку. Щоб активувати послугу, потрібно зробити наступний ряд дій.

Інсталяція програми - спочатку необхідно встановити на ваш смартфон спеціальну програму "Нової пошти", яку можна завантажити з Google Play або App Store. У цьому ж додатку можна отримувати повідомлення про посилки, а також вносити передоплату на різні варіанти послуг.

Популярні новини зараз

Отруйна амброзія заполонила двори українців, комунальники не можуть дати ради: "Вириваю самостійно"

У Польщі пожежник викрав і побив українських дітей: зламаний ніс і машина у крові

Катя Осадча показала, як годує грудьми новонародженого сина: "Несамовито худла"

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Показати ще

Підв'язка рахунку - тепер необхідно прив'язати номер банківської картки до профілю, спочатку в програмі, в опціях "банківські картки", а потім в профілі онлайн-банкінгу вашої фінустанови.

Активація послуги - тепер потрібно увімкнути опцію "Автоматичне списання" в тому ж розділі програми. Тепер функція доступна для використання, застосувати її можна в будь-якому відділенні "Нової Пошти".

Смартфони, фото: "Твоє місто"
Смартфони, фото: "Твоє місто"

Для цього ви повинні отримати посилку, потім сказати оператору, що хочете оплатити її за допомогою "автоматичного списання". Залишається тільки підтвердити свою особу і гроші спишуться з Вашої картки.

Раніше повідомляли, зовні - 60 гривень, всередині - 46: українець відкрив коробку Нової пошти і зрозумів, як його обвели навколо пальця.

Як повідомляв Знай.uа, "Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%.

Знай.uа писав, у Києві промишляє дід-розводила, поважна борода і сльозливі байки - "Їду до сина, бензин скінчився".