В Міністерстві соціальної політики розповіли про те, як батькам маленьких дітей зрозуміти, що їхній дитині потрібна допомога фахівців команди внутрішнього втручання.

Бувають моменти, коли настає час звернутися до фахівців. Послуга раннього реагування-допомога вчасно. Вона спрямована на те, щоб вчасно надати допомогу дітям, як тільки у батьків виникне перша тривога.

Допомога дітям, фото: Мін'юст
Допомога дітям, фото: Мін'юст

Створена вона для сімей, які виховують дітей до чотирьох років, у яких були помічено порушення розвитку, інвалідність, а також якщо існує ризик виникнення порушень у розвитку.

"Завдання послуги раннього реагування не тільки відкоригувати певні проблеми, а й навчити сім'ю жити гармонійним життям з дитиною, у якої порушення розвитку, і допомогти стати максимально соціалізованим і щасливим" - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Оля Полякова приліпила собі три пари вій замість кокошника: крутіше за кавун на голові

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Станом на 12 лютого поточного року, вже 1671 дітей отримали необхідну допомогу. При цьому, ще понад 18 тисяч дітей цього потребують.

Допомога дітям, фото: Мін'юст
Допомога дітям, фото: Мін'юст

У Міністерстві соціальної політики вважають, що ця проблема неймовірно актуальна, так як якщо виявити проблеми зі здоров'ям у дитини на ранніх етапах, то йому можливо оперативно і вчасно допомогти.

Нагадаємо, Мін'юст витратить 6 млн на мийку машин, позови та почесні грамоти. Нещодавній лот "Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки" обійшовся у понад 1,2 млн

Як повідомляв "Знай.uа", відкладати " на старість": як працюватиме пенсійна система в Україні

"Знай.ua" писав, "ПриватБанк" заарештовує зарплати, виконавча служба розводить руками: "Як тепер жити?"