Автор-сценарист студії "Квартал 95" і переможець реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт, який добився серця головної героїні проєкту акторки Ксенії Мішиної, розповів про відпочинок з нею.

На своїй сторінці у соцмережі Інстаграм Олександр Еллерт виклав несподіване фото. На знімку в компанії Еллерта і Мішиної також колишній його конкурент на "Холостячці" Андрій Рибак зі своєю дівчиною фотомоделлю Аліною Смірновою.

"Я - вчотирьох!!! Запитайте чому? Тому що раптово опинився з коханими і близькими людьми на відпочинку! Тому що таке трапляється нечасто! Тому що дешевше скидатися в ресторанах! Тому що спостерігати, як ти товстієш не один - легше, ніж коли один 🤣 Вгадайте хто найбільше калорій повезе до Києва? 👻", - написав Олександр Еллерт. Олександр Еллерт

Пост Олександра Еллерта, instagram.com/ellert_a
Пост Олександра Еллерта, instagram.com/ellert_a

Слід зауважити, що підписників Олександра Еллерта здивувала така несподівана компанія. Дехто не стримався, щоб не пригадати Андрію Рибаку його слова про кохання до Ксенії Мішиної.

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Показати ще

"Несподівано, але кльові 🔥 я люблю тебе Ксенія Мішина 😂 😂 😂 не забуду", "Ось це поворот)", "Цікава четвірка 🔥", "Які ви круті 🔥 відпочинок вдався!!! 🎆 ❤ ", "Чудова четвірка ❤️🔥", "Я думаю вас ніякі калорії не зіпсують 🤗 ви найкращі 💛 🔥", "Рука завдовжки в життя) круте фото ❤️", - коментують підписники Олександра Еллерта.

Коментарі, instagram.com/ellert_a
Коментарі, instagram.com/ellert_a

Коментарі, instagram.com/ellert_a
Коментарі, instagram.com/ellert_a

Нагадаємо, "Холостячка" Ксенія Мішина показала, хто спить у її ліжку крім Еллерта: "У татуюваннях". Ксенія Мішина поділилася особистим

Як повідомляв портал "Знай.ua", ексфаворит Ксенії Мішиної Андрій Рибак показав інтимні моменти у ліфті й на ліжку. Аліна Смірнова показала романтичні моменти

Також "Знай.ua" писав, Олександр Еллерт нарешті відповів, куди поділася "Холостячка" Ксенія Мішина. Еллерт вирішив поставити всі крапки над "і"