Після завершення важкого та насиченого дня віряни перед сном звертаються у молитві до Бога. Вони дякують за все хороше, що з ними трапилося протягом дня, а також за всі випробування і можливості.

Священнослужителі перед тим як заснути радять зробити собі короткий іспит совісти. Зокрема, слід пригадати собі всі свої гріхи, якими сьогодні зневажив Господа Бога. Також слід пригадати собі нинішні злі вчинки, слова і думки та, викликавши в собі щирий, досконалий жаль. Також слід промовляти слова молитви перед сном.

Молитва, скріншот з відео
Молитва, скріншот з відео

Молитви перед сном

Вседобрий Боже! З цілого серця дякую Тобі за всі добра, якими Ти мене сьогодні наділив. Дякую Тобі за поживу і здоров’я, дякую за твою опіку та незчисленні ласки. Дякую Тобі за все, що я одержав (одержала) задля заслуг твого єдинородного Сина Ісуса Христа, мого найдорожчого Спасителя. Амінь.

Сповідаюся перед тобою, мій Господи й Боже, у Святій Тройці єдиний, з усіх моїх гріхів, якими я Тебе нині зневажив (зневажила). З цілого серця жалую, що я зневажив (зневажила) Тебе, мого найліпшого небесного Отця, найбільше моє добро.

Прости ж мені, вседобрий Господи, а я щиро постановляю більше не зневажати Тебе.

Боже, милостивий будь мені, грішному (грішній). Боже, очисти мої гріхи і помилуй мене. Без числа нагрішив (нагрішила) я, Господи, прости мені.

Може цей день, який я оце прожив (прожила), уже останній у моєму житті... Тому ще раз прошу Тебе, всемилосердний небесний Отче, помилуй мене!

Даруй мені ласку, щоб смерть несподівано не заскочила мене; даруй ласку, щоб я міг (могла) приготуватись до дороги на страшний твій суд і осягнути те вічне щасливе життя в небі, яке Ти у найбільшому своєму милосерді приготував для добрих своїх дітей.

молитва, фото Getty Images
молитва, фото Getty Images

Популярні новини зараз
Путін терміново скликає Радбез В Україні хочуть скасувати популярний податок: хто й за що зможе не платити Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Потяг зніс поліцейську машину з дівчиною в кайданах на задньому сидінні: копи залишили тачку на рейках
Показати ще

Нагадаємо, Господня молитва: ці слова, дані Ісусом Христом, потрібно промовляти щоденно. Кожен вірянин повинен знати Господню молитву

Як повідомляв портал "Знай.ua", молитва за перемогу над спокусами: ці слова мають потужну силу над злом. Ця молитва допоможе у скрутний момент життя

Також "Знай.ua" писав, потужна молитва за душі померлих рідних: читай з вірою у поминальні дні. Як помолитися за померлих рідних у поминальні дні