Володар титулу" Найсильніша людина світу", спортсмен Василь Вірастюк разом з дружиною Інною виховують трьох синів. Серед кількох правил в їхній родині найголовніше - з дитинства прищеплювати любов до спорту. Тому хлопці займаються волейболом і східними єдиноборствами.

"Я кожен день роблю легку зарядку, - розповідає Василь за лаштунками "Improv Live Show" (Новий канал). - Махаю руками, ногами, нахиляюся. Нічого силового не виконую. Розтягуюся, щоб розігнати кров і прокинутися.

Часто ранкову зарядку роблять всією сім'єю.

"А ще любимо з наймолодшим боксувати, - з посмішкою розповідає спортсмен. - Саша одягає справжні боксерські рукавички і б'є ними подушку. Моя ж завдання-утримати її і сховатися за нею.

До речі, жоден син Василя не хоче йти у великий спорт і продовжувати справу батька.

Популярні новини зараз
50% від вартості комунальних послуг: хто з українців отримає пільги Тіна Кароль не змогла приховати емоцій від пропозиції, нареченою стала з радістю: "Від захоплення запищала" Хворий на голову Іван "Гойда" Охлобистін вже ділить броню "Abrams": по 10 мільйонів за кожен Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії
Показати ще

Я не засмучуюся, що вони не хочуть будувати спортивну кар'єру, - каже спортсмен. - Головне, щоб кожен знайшов свою справу до душі".

Раніше ми повідомляли, найсильніший "слуга народу" Василь Вірастюк просить допомоги у Володимира Зеленського.

Як повідомляв "Знай.иа", Прикарпатський богатир побив рекорд Вірастюка-нелюдська сила.

Також "Знай.иа" писав, що Вірастюк переміг Шевченка на виборах і підморгнув хейтерам.