Всі християни, які зіткнулися з наклепом і хочуть врятуватися від несправедливого утиску як себе, так і рідних, можуть звернутися за допомогою молитвами до Бога.

Ти, Господи, приніс Себе в хресну жертву для мого порятунку. Чи можу і я відкинутися тягарів несправедливих суджень про мене людей? Зроби, Господи Ісусе, щоб, думаючи про ті наруги і лихослів'я, какія ти за мене зазнав, навчилося серце моє терпінню, і не тільки без роздратування, але навіть з подякою, охоче переносило образи і осуду інших. Про одне благаю Тебе, Господи, не залиш ворогів моїх назавжди в сліпоті їх, але осяй нарешті і їх променем благодаті Твоєї. Амінь.

* * *

Псалом 3:

Популярні новини зараз
Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня ПриватБанк дає студентам 50 гривень на каву: як отримати гроші Уламки нацистського підводного човна в Аргентині можуть переписати історію: Гітлер втік, а не наклав на себе руки? Оля Полякова зізналася у страшній хворобі, на обличчі поки не видно: "Я п'ю щодня, я бухаю"
Показати ще

Господи, що ся умножиша стужающии ми? Мнози востают на мене, мнози глаголють душі моєї: несть порятунку йому в Бозі його. Ти ж, Господи, Заступник мій єси, слава моя і піднось главу мою. Гласом Моїм до Господа відозвах, і почувши мене від гори святої Своєї. Аз уснух, і спах, востах, яко Господь заступить мене. Не забоюся від тих людей, що навкруги нападають на мене. Воскресни, Господи, спаси мене, Боже мій, яко ти вразив єси вся ворогующия ми всує: зуби грішників розтрощив єси. Господнє є спасіння, і на людех твоїх благословення твоє.

Раніше ми повідомляли, година ангела-хранителя, коли молитися своєму захиснику в травні, кращі дні і час.

Як повідомляв "Знай.uа", молитва про тих, кого образили, як очистити свою совість, коли помиритися неможливо.

Також "Знай.uа" писав, що молитва про зцілення, як звертатися до пресвятої Богородиці для позбавлення від хвороб.