У суботу, 22 травня, пройшов гранд-фінал конкурсу "Євробачення-2021", в якому взяло участь 26 країн. Ну ось і прийшов той момент, коли ведучі "Євробачення-2021" оголосили результати голосування журі та глядачів - визначено переможця пісенного конкурсу.
Італійському гурту "Манескін" вдалося набрати найвищу кількість балів, а це означає, що саме Італія стає переможцем Євробачення 2021 в Роттердамі. Наступного року пісенний конкурс пройде в Італії.
Коли учасники гурту раділи своєму виступу та перемозі, сталося несподіване. Про це стало відомо завдяки новій публікації на офіційній сторінці конкурсу "Євробачення" в мережі Instagram.

"Коли ти рок-н-рол, твої штани просто лопаються", - коротко підписали публікацію автори.

Гурт Манескін і порвані штани, скріншот: Instagram
Гурт Манескін і порвані штани, скріншот: Instagram

На опублікованих кадрах можна помітити, що у одного з учасників гурту, коли він стрибав і махав руками на сцені, несподівано порвалися шкіряні штани. Як це буває, за "законом підлості" штани музиканта розірвалися у найнезручнішому місці і весь цей процес потрапив на камеру в прямому ефірі.

Гурт Манескін і порвані штани, скріншот: Instagram
Гурт Манескін і порвані штани, скріншот: Instagram

Популярні новини зараз

"Тато йде в запій, всі гроші у матері": що відомо про 16-річного мажора, який влаштував ДТП у Харкові

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Прописані, але не проживають: як отримати субсидію, якщо в оселі зареєстровані інші родичі-"невидимки" – покрокова інструкція

Показати ще