Українська телеведуча та зірка проєкту "Аферисти в сітях" Олена-Крістіна Лебідь, яка вже понад два роки зустрічається з ексвіцепрем'єр-міністром України Павлом Розенком показала чергову аферу.

У новому випуску "Аферистів в сітях" Олена-Крістіна Лебідь здивувала трюком. Телеведуча з напарницею підійшла до чоловіка, який знімав гроші з банкомату, і показала йому накладні груди. Поки той відходив від шоку, інша дівчина забрала готівку, яку видав банкомат.

Як виявилося, чоловік навіть не помітив махінації. Отямився лиш, коли побачив пропажу грошей.

Олена-Крістіна Лебідь, кадр з відео
Олена-Крістіна Лебідь, кадр з відео

Олена-Крістіна Лебідь, кадр з відео
Олена-Крістіна Лебідь, кадр з відео

Популярні новини зараз

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Звісно, гроші Олена-Крістіна Лебідь йому повернула і пояснила суть афери. А на додачу ще раз продемонструвала "груди". Чоловік зізнався, що був таким спантеличеним у той момент, що забув про все на світі.

У результаті незнайомець втік від телеведучої зі словами: "Та не треба мені ваших циць*к". Як пояснила Олена-Крістіна Лебідь, про цей вид афери розповіла їй одна з підписниць і телеведуча захотіла випробувати його дієвість. Як бачимо, досить вдало.

Нагадаємо, Олена-Крістіна Лебідь показала груди незнайомцю на вулиці: "У розпалі". Телеведуча зняла реакцію на камеру

Як повідомляв портал "Знай.ua", Олена-Крістіна Лебідь потрапила в незручну ситуацію з собачкою: "З тобою все добре?". Зірка проєкту "Аферисти в сітях" Олена-Крістіна Лебідь показала несподівані кадри

Також "Знай.ua" писав, що Олена-Крістіна Лебідь згадала найяскравіших шахраїв у своєму житті: "Твої губи – як карасі". Ведуча згадала найцікавіших персонажів