На сторінці в Instagram prav.molitva, присвяченій православним молитвам, з'явилося нове повідомлення.

Цього разу в спільноті опублікували молитву про дітей. Як же правильно молитися про захист найдорожчих від пристріту і зваблювання.

Отже, молитва про дітей до ангела хранителя:

"Святий Ангелі Хранителю мого чада( ім'я), покрий його твоїм покровом від стріл демона, від очей звабника і збережи його серце в ангельської чистоті. Амінь".

Популярні новини зараз
Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Платити за тепло та гарячу воду доведеться більше: у кого і коли суми у платіжках зростуть майже на 40% путін придумав "геніальний" план із захоплення України: захоплення не тільки влади, а й "чистка" українського народу Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж"
Показати ще

У коментарях віруючі дякують за публікацію такої важливої молитви, яку рекомендується повторювати щодня.

Нагадаємо, раніше Молитва від наклепу: правильні слова для захисту себе і близьких від злих язиків. Всі християни, які зіткнулися з наклепом і хочуть врятуватися від несправедливого утиску як себе, так і рідних, можуть звернутися за допомогою молитвами до Бога.

Як повідомляє портал Знай.ua Молитва про тих, кого образили: як очистити свою совість, коли помиритися неможливо. Як молитися, щоб позбутися докорів сумління

Також Знай.ua писав, що Молитви дітей за батьків: як просити у Бога здоров'я для найрідніших. Між батьками і дітьми завжди є особливий духовний зв'язок і тому їх молитви один за одного мають надзвичайну силу.