Дружина відомого українського музиканта Віктора Павлика Катерина Репяхова, яка буквально з дня на день чекає появи їх спільної дитини, розповіла про вибір меблів для первістка.

На своїй сторінці в соцмережі Instagram, де на неї підписано майже 70 тисяч читачів, Катерина Реп'яхова розповіла про те, з якими труднощами вона зіткнулася, щоб вибрати дитині меблі.

Так, за словами Репяховой, вона спочатку схилялася до вибору італійських меблів, яка коштує дорожче втричі, але повинна бути набагато якісніше. Однак після того, як вона поїхала і подивилася меблі, схилилася до вибору українського бренду.

Популярні новини зараз
Допомога від ООН: для українців зробили важливе уточнення, як треба оформлювати Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

На думку Репяховой, якість не відрізняється від італійського, при цьому український варіант меблів помітно дешевше і в італійських ліжечках неможливо поставити маятник.

Зазначимо, що Репяхова була фанаткою Віктора Павлика, до якої він пішов від колишньої дружини Лариси Созаєвої. Павлик і Репяхова одружилися в травні 2020 року і його нова дружина стала концертним директором співака. Скоро у них народиться первісток, якого подружня пара вирішила назвати Мішею.

Нагадавши, Віктор Павлік зробив дружині сюрприз перед пологами: запам'ятає на все життя.

Як повідомляв портал Знай.иа, вагітна дружина Віктора Павлика готується до важливої події: залишилися лічені дні.

Також портал Знай.иа писав, що Катерина Репяхова потрапила в лікарню після відпочинку: "можу народити в будь-який момент".