Стало відомо про те, що депутат-священик образив жінок через аборти. У мережі йому влаштували великі розбірки. Подробиці скандальної заяви.

Депутат Полтавської міської ради від політичної сили "європейська солідарність" , а також священик ПЦУ Олександр Дедюхін написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook скандальний пост, де ви позначився про жінок не кращим чином.

Він вважає, що в небажаної вагітності винен завжди слабка стать. При цьому, розповідаючи про це, виразів він абсолютно не підбирав.

"Мені тут палко пишуть, мовляв, не можна вважати жінку тільки інкубатором, матка - це її тіло, а всі противники абортів нехай забирають ембріони і ростять їх самі. С*чка не захоче, кобель не вскочить", – зазначив він.

Популярні новини зараз

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

Пост священика-депутата, фото: скріншот
Пост священика-депутата, фото: скріншот

Коли зрозумів, що він написав, пост був видалений, але, було вже занадто пізно.

Користувач соціальної мережі Facebook Оксана Осмоловська вирішила також висловитися з цього приводу, і написала пост.

Вона стверджує, що коли в юності вірила в Бога, тоді жилося якось краще, адже була впевнена, що все не дарма, і світом керована вища сила. У моменти слабкості їй хочеться знову знайти віру, і помолитися зі сльозами на очах, однак, такі священики як пан Дєдухін, відбивають повне бажання це робити.

Пост Оксани Осмоловської, фото: скріншот
Пост Оксани Осмоловської, фото: скріншот

"Пане Дедюхін, розкажіть жінкам, дівчатам, підліткам, вагітним в результаті зґвалтування, про те, які саме дії вони вчинили, щоб таке сталося. Як саме вони "захотіли", щоб на них "скочили" - пише жінка.

У коментарях користувачі вирішили також висловити свою думку з цього приводу.

"Я те ж до церкви не ходжу, але віри не втрачаю, а я пройшов через гоніння за віру";

"Переконуюся що шар здорового розуму, людяності, етичності, настільки тонко напилений у деяких людей, що досить легкого подиху, щоб оголилася чорна прірва, де живуть первісні переконання і вірування";

"Не всі священики знають Бога";

"Самокритично він пише про недорозвинену особистість";

Коментарі про священика, фото: скріншот
Коментарі про священика, фото: скріншот

"У нього останнім часом повідомлення дуже стурбованого і незадоволеного чоловіка, а не священика...якісь нереалізовані плотські бажання його терзають)";

"Радість не мати сенсу життя-це можливість вносити сенс самостійно";

"Навіть у дитинстві вірила в бога, але не вірила в церкву. Піти до церкви помолитися для мене ок, в старовинних церквах Добра енергетика, але від священиків тримаюся подалі (серед них є і хороші, але система їх огидна, лицемірна і лицемірна)".

Нагадаємо, молитва до святих при зраді в шлюбі: як випросити у Бога щастя і вірність в шлюбі. Молитва допоможе пережити зраду найближчої людини

Як повідомляв портал "Знай.ua", вінчання або просто штамп? Всі " ЗА " і "проти" шлюбу з дозволу Бога-чи врятує від розлучення. Як церквою сприймається НЕВІНЧАНИЙ шлюб

Також "Знай.ua" писав, що День Святої рити Касійської 22 травня: як просити допомоги у покровительки жінок, матерів і нужденних.