Українцям, у яких є борги за комунальні послуги прийдеться не солодко, адже виконавчі служби можуть позбавити їх останнього.

Стало відомо, що за борги з комуналки в українців забирають старі меблі, сміттєві пакети й навіть одяг. Згідно з законом виконавці повинні залишити людині необхідний мінімум. Водночас решту майна у квартирі або будинку боржника мають право заарештувати й продати, пише Обозреватель.

Також згідно із законом виконавці можуть заарештувати й списати гроші з банківського рахунку. Але якщо на банківській картці грошей немає, шукатимуть майно.

Продаж речей, вилучених у боржників, фото: СЕТАМ
Продаж речей, вилучених у боржників, фото: СЕТАМ

Продаж речей, вилучених у боржників, фото: СЕТАМ
Продаж речей, вилучених у боржників, фото: СЕТАМ

Популярні новини зараз

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Продаж речей, вилучених у боржників, фото: СЕТАМ
Продаж речей, вилучених у боржників, фото: СЕТАМ

"Проводимо опис майна. Певний мінімум, ліжко або теплий одяг у найнеобхідніших обсягах, не чіпаємо. Решту можемо заарештовувати й продавати. Іноді доводиться брудні каструлі та поношений одяг на торги віддавати", – розповів державний виконавець.

Крім того, боржники з комуналки потрапляють до спеціального реєстру. Спершу постачальник подає в суд із вимогою повернути гроші. Боржникові дають час, щоб розплатитися добровільно. А потім вмикається механізм виконання судових рішень.

Все ж найчастіше комунальники звертаються до суду вже в крайніх випадках. Адже вигідніше укласти договір реструктуризації і приймати платежі хоча б невеликими частинами. Водночас часто арешт і продаж майна може не увінчатися успіхом.

Нагадаємо, українець роками не платив за тепло і втратив авто: на його місці може бути кожен. Боржник був упевнений у своїй безкарності

Як повідомляв портал "Знай.ua", влітку дешевше, взимку дорожче: українцям розповіли, як змінюватиметься ціна газу. Чи варто чекати дешевого газу влітку?

Також "Знай.ua" писав, комуналка для українців збільшилися більш ніж у два рази за рік, дані Держстату. Заборгованість населення зі сплати за комунальні послуги на кінець квітня склала 74,3 млрд грн