Індонезійці допомогли вибратися гігантській морській черепасі з пастки.

Відповідне відео розмістив телеграм-канал "Рими і панчі"

Повідомляється, що черепаха випадково запливла в болото і два дні не могла з нього вибратися. У підсумку група небайдужих людей допомогла тварині вибратися з пастки. Після черепаху відвезли до моря, де під оплески натовпу заштовхали її у воду.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Нагадаємо, в Індії знайшли унікальну жовту черепаху. Побачивши настільки незвичайну черепаху місцеві жителі викликали представників лісового відомства. Як припустили фахівці, найімовірніше, ця черепаха - альбінос.

Нагадаємо, раніше Рятувальники показали приклад людяності, в брудну воду заради п'яти життів - "Ви прекрасні!"Крім маленьких цтят, в пастку дамби потрапила ще й болотна черепаха.

Як повідомляє портал «Знай.иа» Прикарпатець тримає вдома піранью з людськими зубами та хижих черепах: "Повелитель фишмонстров". Чоловік з Прикарпаття зібрав під одним дахом понад 80 вихованців більшість з яких є хижаками Амазонки.

Також «Знай.иа " писав, що "Черепаха-панк" опинилася на межі зникнення: носить ірокез і дихає геніталіями. В австралійській річці Мері живе унікальна черепаха: вона покрита водоростями, володіє рекордно довгим хвостом і дихає дітородними органами.