Відома українська комедійна актриса та зірка "Кварталу 95" Олена Кравець має багатотисячну армію прихильників. За життям зірки в Instagram стежать понад 600 тисяч людей, тому вона часто тішить їх новими світлинами чи цікавими подробицями з життя.
Цього разу на своїй сторінці в Instagram у розділі stories Олена Кравець показала, чого зараз найбільше їй не вистачає. Так вона поширила собі допис українського глемпінгу, який розташований буквально за дві години їзди від Києва у Черкаській області і зазначила, що дуже хотіла б опинитися у цьому місці.
З приходом літа Олена Кравець все більше хоче перебувати на природі. Адже глемпінг - це один з різновидів кемпінгу, проте він поєднує у собі комфорт готелю та можливість відпочивати на природі.
"Мені. Мені дуже хочеться сюди. Не так...Мені потрібно! Дуже!)", - написала Олена Кравець під поширеним дописом мережі глемпінгів.
Фото зі сторінки Олени Кравець
До слова, раніше у мережі показали відео, завдяки якому стало відомо, що Кравець має одну погану звичку. Цей ролик складається з різних відеонарізок, на яких Олена Кравець зізналася, що вона, той ще "опоздун".