У Херсонській області зацвіли кактуси, які переважно мешкають на території Мексики.

Подія трапилася в Олешківському лісі, як повідомляє телеграм-портал Україна в шоці. Тут в абсолютно диких умовах виросли кактус роду Опунція. Примітно, що ці рослини настільки пристосувалися до диких умов, що змогли зацвісти.

Фахівці поки не знають, звідки рослини взялися в дикій природі півдня України, і побоюються, що в міру потепління клімату вони можуть витіснити місцеві рослини.

Опунції-це популярний рід кактусів, який включає в себе триста окремих видів. Вони поширені на території американського континенту і Вісті-Індії.

Популярні новини зараз

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Показати ще

Найголовніший район зростання-Мексика, саме там зосереджені майже половиною видів. У ацтеків була навіть легенда заснування їх головного міста Теночтітлана пов'язана з цим кактусом.

За їхньою легендою, на місці заснування даного населеного пункту росла опунція з орлом, який їв змію. Ця сцена з легенди відображена на гербі Мексики.

Раніше повідомляли, як виростити Солодкий горошок на власному городі-кілька простих дій. Як домогтися смачного і рясного врожаю горошку простими діями.

Як повідомляв Знай.uа, в Україні створили екологічні пакети з кукурудзяного крохмалю: забудьте про Пластик. Нова розробка на 100% біорозкладана і компостується в домашніх умовах.

Знай.uа писав, жива підгодівля для соковитого буряка: урожай буде м'яким і без гіркоти.