Популярна українська телеведуча, зірка каналу "1+1" Соломія Вітвіцька, яка зовсім нещодавно повідомила про розлучення зі своїм чоловіком, продовжує радувати багатотисячну армію шанувальників в соціальних мережах. Цього разу телеведуча вирішила показати всім, що у неї збереглася "шкільна дружба".
Про це стало відомо завдяки новій публікації Соломії Вітвіцької в мережі Instagram.

Публікація Соломії Вітвіцької, скріншот: Instagram
Публікація Соломії Вітвіцької, скріншот: Instagram

"А ви спілкуєтеся з однокласниками після закінчення школи? Ми з @olesebinger досі на зв'язку і завжди при нагоді бачимося", - пише Соломія.

На свіжих кадрах Солімія показала, як вона відпочиває зі своїм шкільним другом. Також в кадрі можна побачити ще одну жінку, собаку і навіть дитину. Публікація зібрала вже сотні лайків, всього за кілька годин. Також важливо зазначити, що коментатори не скупилися на слова і залишили безліч різних відповідей.

Коментарі до публікації, скріншот: Instagram
Коментарі до публікації, скріншот: Instagram

Варто також нагадати нашим читачам, що нещодавно Соломія в компанії подруг відпочивала в курортному місті Затока під Одесою. Так, по дорозі в Затоку телеведуча натрапила на Макове поле і дивлячись на таку красу не змогла втриматися і влаштувала собі ніжну фотосесію у квітах.

Соломія Вітвіцька, фото з instagram
Соломія Вітвіцька, фото з instagram