Дар'я Квіткова розповіла про важкий момент у своєму житті. Більш того, вагітна жінка зізналася, що хоче випити.

Дружина відомого українського телеведучого і переможниця шоу "Холостяк" Даша Квіткова має величезну армію шанувальників в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 1,7 мільйона людей.

28 червня вагітна жінка опублікувала пост, в якому зізналася про те, що сьогодні самий нервовий день в її житті. Справа в тому, що вона збирається переїжджати, проте її підводять підрядники.

"Офіційно сьогодні найнервовіший день за весь період вагітності. Часу на видихнути немає. Через два дні переїзд, а деякі підрядники - 🦥 розбивають серце💔. Хочеться випити. На сьогодні все🥲,
, - повідомила вона.

Популярні новини зараз
Україну атакували "кровопивці", від укусів у людей судоми та галюцинації: як захистити себе Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Молоду жінку підтримала її активна аудиторія.

Чудова ♪ все владнається, Даша, видихай і відпускай дозвіл ситуації Всесвіту"; "не переживай , все буде добре"; "Як я вас розумію!!!!! 😢 😢 😢 Нехай все швидше вирішиться і буде менше нервів ❤️❤️❤️
, - розповіли вони.

Нагадаємо, дружина "Холостяка" Добриніна Квіткова розповіла про свої цінності: "Працює, як магніт"

Як повідомляв "Знай.ua", дружина "Холостяка" Добриніна Квіткова згадала про знаменну дату з чоловіком: "Цілий рік"

"Знай.ua" писав, "Холостяк" Добринін і вагітна Даша Квіткова здалися без одягу: "Готуйся, сутички з'явилися"