Як вже відомо, у Вінницькій області після уколу вакцини від коронавірусної інфекції covid-19 помер чоловік, йому було 47 років. У решти людей, які отримали щеплення з цього флакона вакцини, проблем зі здоров'ям не виявили.
Про це стало відомо завдяки повідомлення прес-служби Міністерства охорони здоров'я України.

Швидка допомога, фото Знай
Швидка допомога, фото Знай

"2 липня о 18:02 зафіксовано смерть 47-річного чоловіка. Відповідна інформація надійшла до Державного експертного центру МОЗ України", - заявили в Міністерстві.

За даними МОЗ, щеплення чоловікові зробила мобільна бригада о 13:45. Протягом години після щеплення у нього не зафіксували побічних ефектів.
"О 17:00 у пацієнта з'явилися скарги на нудоту, втрата свідомості. Було відразу викликано екстрену медичну допомогу, яка провела реанімаційні заходи. На жаль, о 18:02 медики констатували смерть чоловіка", — розповіли в МОЗ.
Департамент охорони здоров'я Вінницької області повідомив, що чоловік отримав щеплення вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech.
"У 5 інших осіб, які прищеплювалися з одного флакона з померлим, їх стан задовільний", — додали в Міністерстві.
Прес-служба Вінницької ОДА посилаючись на дані свого Департаменту охорони здоров'я та реабілітації повідомляє, що причиною смерті 47-річного чоловіка у Вінниці стало зовсім не щеплення Pfizer. Виявилося, що він помер через гостру серцево-судинну недостатність на фоні ішемічної хвороби серця.