На Одещині сталася НП, там під час негоди блискавка влучила в пшеничне поле в результаті чого воно загорілося. Рятувальникам вдалося оперативно ліквідувати загоряння.
Про це в соціальній мережі фейсбук повідомляє спільнота "Одеса як вона є".
Так, стало відомо, що напередодні в Одеській області пройшла сильна гроза. В результаті цього блискавка вдарила в пшеничне поле, і воно загорілося. Небайдужі містяни викликали на місце події рятувальників ДСНС.

Пожежа, фото " Одеса як вона є"
Пожежа, фото " Одеса як вона є"

Пожежники оперативно прибули на вказане місце та оперативно загасили пшеничне поле. Відомо, що в результаті пожежі згоріло два гектари пшениці, ще 5 гектарів пошкоджено.
Завдяки злагодженій роботі рятувальників ДСНС та своєчасному гасінню вдалося врятувати ще 170 гектарів пшениці. Відзначимо, що в результаті цієї події ніхто не постраждав.

Нагадаємо, у Франківську через витік газу евакуювали мешканців багатоповерхівки - "Почули різкий запах". Як зазначається, надзвичайна ситуація склалася в будинку, розташованому на вулиці Івана Павла ІІ.

Як повідомляв Знай.uа , в Одесі не витримав "втомлений" будинок: затріщав і впав. Кожні два тижні в Одесі обвалюються будівлі. Ймовірна причина в старості і старанності житлового фонду.

Знай.uа писав, у Києві патрульні витягли з пожежі знесиленого чоловіка: надихався чадним газом

Популярні новини зараз
Мобілізують з інвалідністю вже у травні: ці чоловіки під прицілом ТЦК 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити Українці знов зможуть отримати допомогу у сумі 6500 гривень На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Показати ще