Відома українська телеведуча Леся Нікітюк, яка вирізняється з-поміж інших особливим почуттям гумору та харизмою, регулярно підтримує контакт зі своєю публікою в соціальних мережах.

Цього разу на своїй сторінці в соцмережі Інстаграм, де на неї підписано понад 3,7 мільйона читачів, Леся Нікітюк показала, як займається спортом, сумлінно виконуючи вказівки тренера.

"Боже, яка я сексуальна", - написала вона в інстаграм-сторіс, знятій у спортзалі під час виконання вправ у спеціальній позі.

Леся Нікітюк, instagram.com/lesia_nikituk
Леся Нікітюк, instagram.com/lesia_nikituk

Після тренування задоволена Леся Нікітюк розповіла, як пройшло її тренування. Телеведуча зізналася, що дуже задоволена своїм тренером.

Популярні новини зараз

Українець потрапив у трудове рабство замість заробітків: відібрали паспорт і змусили гарувати по 15 годин

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

"Я вже позаймалася. Я тільки розігналася на цьому тренуванні, а тренер каже "все, досить". Боже, який хороший тренер!", - говорить вона у відео. Леся Нікітюк

"Всім класного вечора. Я - сценарії писать", - додала Леся Нікітюк, тим самим давши зрозуміти, що "навантаження" для неї цього дня ще не закінчилися.

Леся Нікітюк, instagram.com/lesia_nikituk
Леся Нікітюк, instagram.com/lesia_nikituk

Нагадаємо, Леся Нікітюк задерла сукню заради Івана: "Всі річки перекриті". Леся Нікітюк відсвяткувала Івана Купала

Як повідомляв портал "Знай.ua", Леся Нікітюк так завелася, що ледь втримала груди: "Є нарешті все, що необхідно". Леся Нікітюк не на жарт розійшлася

Також "Знай.ua" писав, Леся Нікітюк несподівано "злила" дату пологів: "Страшно...". Леся Нікітюк заінтригувала відео про пологи