В 93-тій ОМБр «Холодний Яр» оплакують загибель начмеда третього батальйону Юрія Письменного, який мав позивний Феофан. Про це йдеться на сторінці бригади в соціальній мережі Facebook.

Зазначають, що побратими полеглого воїна досі не можуть оговтатися від його загибелі. Вони присвятили йому щемливий вірш, а його особисті речі й досі стоять, вкриті червоно-чорним прапором, який Герой завжди возив із собою на фронт.

«На другому фото – речі полеглого начмеда третього батальйону Юрія Письменного, накриті червоно-чорним прапором. Цей прапор «Феофан» завжди возив із собою на фронт. Побратими досі переживають його загибель. Публікуємо поезію, яку вони написали в пам'ять про капітана Письменного», - розповіли автори допису.

Скрін, Facebook 93-тій ОМБр «Холодний Яр»
Скрін, Facebook 93-тій ОМБр «Холодний Яр»

Скрін, Facebook 93-тій ОМБр «Холодний Яр»
Скрін, Facebook 93-тій ОМБр «Холодний Яр»

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Скрін, Facebook 93-тій ОМБр «Холодний Яр»
Скрін, Facebook 93-тій ОМБр «Холодний Яр»

«Вічна пам'ять світлій і добрій людині. Нехай спочиває у Царстві Божому. Слава Героям. Які щирі і теплі слова від друзів. Щастя вам усім і добра», «Вічна пам'ять… Навіки в наших серцях!», «Світла пам'ять! Царство Небесне! Щирі співчуття рідним та побратимам. Смерть рашистським окупантам! Не забудемо! Не пробачимо!», - висловлюють співчуття побратимам і родині українці.

Нагадаємо, раніше На Донбасі загинув український захисник: окупанти не посоромилися відкрити вогонь

Як повідомляє портал «Знай.иа» Молодий командир з дитинства мріяв став моряком, а тепер захищає води Приазов'я: "не одні у відкритому морі"

Також «Знай.иа " писав, що Командир Мі-8 мріяв літати над мирним небом, але потрапив в зону ООС: "за мир потрібно боротися"