Для кожної людини будинок - це місце сили. Саме рідні стіни наповнюють нас неповторною енергією і силою, яка здатна руйнувати гори.
Також, щоб наповнити свій будинок неймовірною силою і благословенням можна звернеться в молитві до пресвятої Богородиці. Ця сильна молитва подарує вашому дому благословення, а також допоможе уникнути йому негараздів.

Молитва, фото з gettyimages
Молитва, фото з gettyimages

Читайте цю молитву перед іконою щодня, і тоді вона буде мати не аби яку силу.

Молитва про Благословення будинку

До кого кличу, Владичице, до кого вдамся в печалі моїй; до кого принесу сльози і зітхання мої, аще не до Тебе, Царице Неба і землі: хто виганяє ма від тіни гріхів і беззаконь, аще не Ти, про Мати Живота, заступниці і притулок роду людського. Почуй стогін мій, втіши мене і помилуй в прикрості моєї, захисти в бідах і напастях, визволи від озлоблень і скорбот і всяких недуг і хвороб, від ворогів видимих і невидимих, умиури ворожнечу стужающих мені, та позбавлений буду від наклепу і злоби людської;
такожоде від своея мі плоті мерзенних звичаїв свободи мя. Укрий мене під сінію милості Твоєї, та знайду спокій і радість і від гріхів очищення. Твоєму матірному заступництву собі вручаю;
буди мені Мати і надії, покров і допомогу і заступництво, радість і розраду і швидка у всьому помічниці. О чудная Владичице! Всяк, притікає до Тебе, без твого всесилля допомоги не відходить: цього заради і аз недостойний до Тебе вдаюся, та позбавлений буду від позазопния у лютия смерті, скреготу зубного і вічної муки. Небесне ж царство сподоблюся і тобі у розчуленні серця річку: Радуйся, Мати Божа, заступниця і Заступниця старанна, на віки віків. Амінь.

Нагадаємо, раніше про первістка, здоров'я і благополуччя: про що і як молитися до блаженної Матрони

Як повідомляє портал "Знай.ua" молитви про благословення сімейного життя: як просити вірності, терпіння і милосердя

Також " "Знай.ua" писав, що Потужна молитва за батьків: як просити у Бога захисту для найрідніших

Популярні новини зараз

Григорій Решетник показав Злату Огнєвіч за лаштунками шоу "Холостячка": "Хто запалив їй ці іскри?"

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Олена Філонова розляглася посеред вулиці з букетом і кульками в руках: "Загадуйте бажання"

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще