В Україні власники елетромобілів не платитимуть податки.

Про це розповіли у спільноті "Київ Автомобільний" у соцмережі Фейсбук, посилаючись на Верховну Раду.

Так, Верховною Радою був прийнятий закон, який звільняє від оподаткування ввезення нових електрокарів до 1 січня 2026 року і комплектуючих до них до 1 січня 2031 року. Закон підтримали 317 нардепів.

Електрокар, скріншот: YouTube
Електрокар, скріншот: YouTube

"Конституційна більшість проголосувала, а це означає, що створені умови для виробників екологічного транспорту. Зазначають, що в майбутньому з'являться нові робочі місця, недорогі транспортні засоби, буде зменшення викидів забруднюючих речовин в атмосферу. Держава повинна бути енергонезалежною", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Медсестра схудла на 45 кілограм, давши обіцянку братові: немов дві різні жінки

До 100 кВт - 1, 2 гривні, більше 500 кВт - 3,5 гривень: українці вимагають розділити тариф на електрику

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Показати ще

Нагадаємо, раніше Заборона на авто з ДВС в Україні: водіям дали всього десять років, щоб "пересісти" на електрокари. Використання в Україні окремих категорій транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння може бути обмежений вже в 2028 році, а до 2038 року можлива тотальна заборона на ввезення всіх авто з ДВС — як нових, так і старих.

Як повідомляє портал «Знай.иа» "Викуси, Маск": українці створили електрокар, що розганяється до 80 км на годину. Українці мають всі шанси незабаром пересісти на український електрокар. Вчені разом зі студентами українського університету створили макет електромобіля"Єва".

Також «Знай.иа " писав, що Істотний внесок у декарбонізацію електромобілі можуть внести, ставши масовим продуктом – - YASNO