Відомий український педіатр Євген Комаровський частенько дає поради батькам про виховання і здоров'я дітей, і робить це різними каналами комунікації. Іноді це статті в журналі, публікації в соціальній мережі Instagram або відеозаписи на Youtube.

Зараз, 16 липня 2021 року на сторінці Комаровського в Instagram з'явилася публікація, в якій доктор вирішив поговорити про фуфломіцинах — препаратах, що не володіють лікувальними властивостями в дійсності, але пропонованих в якості ліків. І торкнулися цієї теми в конкретній ситуації з діточками.

Євген Комаровський, кадр з відео: YouTube Доктор Комаровський
Євген Комаровський, кадр з відео: YouTube Доктор Комаровський

"За даними ВООЗ, дві третини з усіх ліків, що використовуються для лікування дітей, або малоцінні, або взагалі марні", - йдеться в публікації.

"Пішли в Німеччині з дитиною до лікаря. У нього почався невеликий кашель і нежить. Знаєте що призначив лікар? Нічого! Взагалі нуль ліків.. як думаєте список зі скількох пунктів виписали б в Росії?", - пише один з користувачів в коментарях, почавши невелике обговорення.

Батьки розповідають свої історії походів до лікарів. Наприклад, один з них теж здивувався, коли прийшов до лікаря, а той призначив лише морозиво і льодяники при вірусному фарингіті, хоча в звичайній поліклініці призначили Б список з п'яти-семи пунктів.

Популярні новини зараз
Мама Кузьми Скрябіна впевнена, аварія у 2015 не була випадковістю, але довести нічого не може: "Не було на кого показати пальцем" Пропагандист Соловйов знову "ущемився" через країни Балтії: після України обіцяє війну Естонії, Латвії та Литві Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"
Показати ще

Нагадаємо, доктор Комаровський порадив головні правила вибору сонцезахисних окулярів на літо: залежить від кольору очей

Як повідомляв "Знай.ua", доктор Комаровський підказав українцям, що робити з дітьми в поїздці - "Та й ні не кажіть"

Знай.ua писав, "Дешево і доступно": кардіолог назвала несподіваний симптом, який допоможе виявити наближення інфаркту