Для кожної людини родина - це найголовніше у життя. Саме рідні наповнюють нас неповторною енергією і силою, яка здатна руйнувати гори.
Ми прагнемо захистити найрідніших від всіх негараздів та отримати щасливу й міцну родину. З такими проханнями можна звертатися у молитвах до Пресвятої Богородиці. Читайте цю молитву перед іконою щодня, і тоді вона буде мати не аби яку силу.

Молитва, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube
Молитва, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube

Молитва за щасливу сім'ю
О, Преблагословенна Мати Воплоченого Слова і наша Найсолодша Матір! Я тут, у Престола Небесної Благодаті та біля Твоїх стіп, з відкритим серцем і любов’ю, благаю: нехай за Твоїм заступництвом всемогутній Господь Своєю милістю і любов'ю вселить в серце мого чоловіка (ім’я) і моїх дітей (імена), моїх онуків (імена) мир, любов і потяг до всього доброго і праведного, тверде бажання і намір слідувати за Божою правдою і волею.

Ублагай Твого Божественного Сина не допустити нікого з моєї сім’ї до розлучення і тяжкого розтавання, до тяжких і невиліковних хвороб, до передчасної і наглої смерті. Нехай наш дім і всі ми, хто проживаємо в ньому, будемо захоронені від пожежі і повені, від нападу злодіїв і ворогів, від всяких та різних злих і небезпечних обставин, нечистого і заздрісного ока та язика.

А ми будемо прославляти й дякувати Богові та ублажати й шанувати Твоє святе Ім’я - нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.