Українець роздає безкоштовно нерозпродані овочі на ринку. Про це повідомляє Instagram-портал news_kiev.

Зазначимо, що цей рік при цьому з початку 2021 року найбільше зросли ціни на соняшникову олію, овочі та цукор.

Вартість капусти зросла на 129,8%, буряка – на 98%, цибулі на 62,7%, моркви на 63,2%, соняшникової олії – на 48,7%, а вартість огірків зросла на 26%.

Так як співвітчизники на тлі карантину масово втратили роботу, що також посилило їх становище, вони змушені економити на самому основному. З цієї причини продаж овочів йде не дуже добре.

Популярні новини зараз

Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар показала, хто зможе замінити її на паркеті: "Найкращі майстри"

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

З такою ж проблемою зіткнувся житель села Баштанівка в Одеській області Степан Булгару. Продавець огірків часто не може реалізувати свій товар до кінця зміни. Так як овочі швидко псуються, він в кінці робочого дня почав роздавати огірки всім бажаючих. Дивно, як з даною людиною не почали конфліктувати інші продавці на ринку.

Однак з'явилася також інформація, що деякі недобросовісні люди скористалися даною ситуацією і почав реалізовувати отримані безкоштовно овочі за п'ять гривень.

Передплатники оцінили даний пост.

в Європі нормальна практика,роздавати те У чого термін придатності закінчується,але нам до них далеко, "краще згниє,але не віддам"; " допомагай людям
, - пишуть вони.

Нагадавши, в Україні зросте вартість бензину: ціни такі, що краще ходити пішки. Вартість пального підніметься вже наприкінці червня

Як повідомляв портал "Знай.ua", бензин вже по 30: нові ціни змусять українців загнати машини в гараж. АЗС підняли ціни на паливо

Також "Знай.ua" писав, скасування трудових книжок: у ПФУ пояснили, як вийти на пенсію з пізнішого віку. Як нараховуватимуть пенсію.