Стало відомо про те, які предмети потрібно буде здати школярам на ДПА в наступному році. Готуватися краще починати вже на початку навчального року.

Про це йдеться в заяві Міністерство освіти і науки за 14 липня поточного року. Там опублікували повний перелік предметів.

Саме по них і проводитимуть перевірку знань в учнів у наступному навчальному році.

Школярі, скріншот: Youtube
Школярі, скріншот: Youtube

Якщо в 2021 МОН знову звільнило українських школярів від обов'язкового проходження ДПА, у зв'язку з карантинними обмеженнями, то в наступному, підсумкова атестація пройде і в 4, і в 9, і в 11 класах.

Популярні новини зараз
31-річна дівчина зробила з себе ляльку для втіх і тепер скаржиться на осуд: "Це тіло має існувати" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Учні 4 класу писатимуть атестацію з наступних предметів: Українська мова, математика, Мова національної меншини, мова корінного народу.

Учні 9 класу пишуть ДПА з наступних предметів: Українська мова, математика, та на вибір: Біологія / Всесвітня історія / географія/Зарубіжна література/іноземна мова/Інформатика/Історія України/Основи правознавства/Українська література/Фізика/Хімія / мова національної меншини, мова корінного народу.

Школяр / фото: Pixabay
Школяр / фото: Pixabay

Випускники 11 класу повинні будуть писати ДПА з наступних предметів: Українська мова, математика, Історія України або іноземна мова, мова національної меншини, мова корінного народу, а також один з предметів на вибір: Історія України, іноземна, біологія, географія, Фізика, Хімія.

Школярі, кадр з відео
Школярі, кадр з відео

Варто зазначити, що МОН ще не опублікував на сайті Верховної Ради указ, і відповідно, не набув чинності.

Раніше повідомляли, львівські школярі склали ЗНО на 200 балів і розкрили секрети підготовки: "можна без репетитора".

Як повідомляв Знай.ua, українські вузи накрутили ціни на навчання: що пропонують абітурієнтам у 2022 році.