У Південному Уельсі, що у Великій Британії, чотирирічна Лілі Вайлдер знайшла слід динозавра на пляжі Бендрикс-Бей. Йому приблизно 220 мільйонів років.
Про це повідомляє ВВСnews.

Так, стало відомо, що чотирирічна Лілі помітила незвичний слід біля моря на пляжі. Виявилося, що цей відбиток належить динозавру і був залишений 220 мільйонів років тому.

Слід динозавра, виявлений на пляжі Бендрікс-Бей, Велика Британія Фото: Музей Уельсу
Слід динозавра, виявлений на пляжі Бендрікс-Бей, Велика Британія Фото: Музей Уельсу

Вчені поки що не можуть визначити, який саме динозавр залишив цей. Проте називають його найкращим зразком, коли-небудь знайденим на цьому пляжі. Науковці кажуть, що це було струнка тварина, яка ходила на двох лапах й активно полювала на інших дрібних тварин і комах.

Фото: ВВСnews
Фото: ВВСnews

Відкриття чотирирічної дівчинки дуже важливе для вивчення динозаврів в цілому. Все через те, що вважається, що динозаври з’явилися приблизно 230 мільйонів років тому, тож цей слід представляє дуже важливий ранній етап їх еволюції.

Популярні новини зараз

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Вєрку Сердючку спіймали на корпоративі у Львові: у вишиванці і виключно українською мовою

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

Показати ще

Нагадаємо, всупереч грабіжникам, погоді і відчаю: як проходили пошуки знаменитої золотої пекторалі

Як повідомляв "Знай.ua", на Кривбасі розроблять дорожню карту щодо вирішення проблем зі скиданням шахтних вод в Інгулець. Шлях археолога Бориса Мозолевського до головної знахідки свого життя - скіфвської пекторалі, був тернистий

Знай.ua писав, у Франківську водолази виявили причину трагічної загибелі трьох людей у річці: "Глибиною 4 метри". Держекоінспекція виступить координатором проекту вирішення проблеми скидання надлишків зворотних (шахтних) вод Кривбасу.