Свята княгиня Ольга, яку віряни вшановують 24 липня, вважається покpoвителькою матерів синів і вдiв. Щира молитва до неї здатна уберегти батьків і дітей від біди.

Перед іконами Святої Ольги моляться про втіху вдoви, а молоді дівчата просять вдалого заміжжя. Вважається, що звернення до цієї святої у молитві здатне навіть повернути чоловіка в сім’ю.

Молитва, pixabay.com
Молитва, pixabay.com

Молитва до Святої Княгині Ольги

Свята Ольго, ти була княгинею давньоукраїнської землі, Ти була рівноапостольною в оголошенні святої віри Христової в Русі-Україні. До Господа через тебе кличе ввесь наш народ, як до могутньої нашої заступниці в небі. Отож, свята княгине, опікуйся нами. Будь нам матір’ю в небі, як була ти матір’ю українському народові на землі. Разом з нами випроси нам у Христа Спаса ласку, щоб у всіх наших родинах і в цілому народі шанувалося й славилося ім’я Боже і зберігались Божі заповіді й правди.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..."
Показати ще

За нашими й твоїми молитвами, свята наша заступнице, українська молодь нехай виростає у скромності й праведності, люди середніх літ нехай служать побожністю і працьовитістю, а старші нехай добрим прикладом та мудрою порадою ведуть увесь український народ до Божого миру, злагоди й любові, святости й добробуту. Могутня заступнице України — свята княгине Ольго, молися Богові за нас. Амінь.

княгиня ольга
княгиня ольга

Нагадаємо, молитви про благословення сімейного життя: як просити вірності, терпіння і милосердя. Як звертатися з проханням про вірність, терпіння і милосердя в сім'ї

Як повідомляв портал "Знай.ua", як зняти родове прокляття без ворожок і знахарів: сильна молитва для захисту й зцілення. Сильна молитва для зняття прокляття

Також "Знай.ua" писав, молитва подяки Богу: приверне удачу і захистить від нещасть. Ця молитва допоможе привернути хороші події і надихне на добрі справи